«Тыйым салынған заттар», «қылмыстық және әкімшілік жауапкершілік», «теміржол көлігі объектілеріндегі қауіпсіздік»тақырыптарындағы профилактикалық әңгіме

Жоспарға сәйкес кәмелетке толмағандар арасындағы құқықбұзушылықтардың алдын алу мақсатында Қостанай станциясындағы желілік полиция бөлімінің қызметкерлері: ГКОГСО ОАП инспекторы, полицияның аға лейтенанты Дощанов М.А., ОАП аға инспекторы, полиция майоры Нарбасова Э.Б., сондай-ақ “ВЖДО” ЖШС МГОР қызметкерлері Жандаулетов А.Т. және Кесмидонов А.С. Қостанай Гуманитарлық колледжінде бірінші және екінші курс студенттерінің қатысуымен “Тыйым салынған заттар”, “Қылмыстық және әкімшілік жауапкершілік”, “Теміржол көлігі нысандарындағы қауіпсіздік” тақырыптарында профилактикалық әңгіме өткізді.