Жемқорлыққа қарсы күрес

1. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы стандарт қызметкерлердің мінез-құлқы «Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесі

2. Іс-шаралар жоспары Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес бағдарламасын іске асыру үшін « Қостанай гуманитарлық колледжі » мекемесі

3. «Sanaly urpaq» жобасы аясында 2021-2022 оқу жылына арналған «Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесі сыбайлас жемкорлыққа қарсы іс-қимылдын үлгілік жоспары

Жыл басында арнайы жоспар құрылды, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу өткізілді. Жауаптылар тағайындалды бойынша жұмыс жүргізу. Кезең ішінде кеңес, директор жанындағы қаралған сұрақ бойынша шараларды әзірлеу, алдын алу мүмкіндігі ұсынылды.

сауалнама Жүргізілді колледж білім алушылары арасында, сауалнама нәтижелері көрсеткендей, сыбайлас жемқорлық құқық колледжінде осы кезеңде жоқ.Кезінде ата-аналар жиналысын өткізу ата-аналар, Қазақстан Республикасының «сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес Туралы». ОТЖ бойынша директордың орынбасары Жангужина З. М. таныстырып, ақпаратпен алдын алу шараларын өткізу туралы колледжінде » сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес.

16 наурыз 2018 күні «Бірыңғай тәрбие сағатына арналған сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, білім алушылармен, 1 және 2 курс түсіндіру бойынша түсіндіру жұмысы жүргізілді сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес тәрбиелеу.