Құқықтану мамандығының 3 курс білім алушыларына арналған кәсіптік бағдарлау іс шаралары

«Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті» НАО және «Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесімен ынтымақтастық туралы меморандумды жүзеге асыру аясында 2022 жылдың 1 желтоқсанында қыстың бірінші күні Экономика және құқық институтының қызметкерлері атындағы А.  П.Чужинов атындағы университет «Құқықтану» мамандығының 3 курс студенттеріне кәсіптік бағдар беру бойынша бірқатар іс-шаралар ұйымдастырды.

Оқу залында институт директоры, тарих ғылымдарының кандидаты, запастағы полиция подполковнигі Табулденов А.Н.  колледж студенттеріне университетке түсу шарттары, білім беру бағдарламаларының мазмұны, тәжірибелік-бағдарланған білім беру ерекшеліктері, шетел университеттеріне академиялық ұтқырлық, әскери кафедраның болуы, ғылыми зерттеулермен айналысу, қатысу перспективалары туралы айтып берді. Қоғамдық өмірде және өзінің шығармашылық әлеуетін жүзеге асыруда.

Қылмыстық құқық және іс жүргізу кафедрасының меңгерушісі Гарашова Л.Н.  Студенттер үшін институттың сот-сараптамалық полигонына қызықты экскурсия ұйымдастырды, оның құрамына трасология және баллистика кабинеті, тергеу әрекеттері кабинеті, оқу және сот кабинеті кіреді.

Мұнан соң колледж студенттері идеологиялық дем беруші – қылмыстық құқық және іс жүргізу кафедрасының аға оқытушысы Саламатова Б.З басқарған институт студенттері көрсеткен демонстрациялық сот процесіне куә болды.  Бұл шарада студенттеріміздің нағыз ойыны, жанды эмоциялары, шынайы қызығушылықтары астасып жатыр.

35 адам қатысты.