«Мектепкі дейінгі тәрбие және оқыту», мамандықтары студенттері арасында «Worldskills – 2021″кәсіби шеберлік байқауы өтті.

30 наурызда «Қостанай гуманитарлық колледжі» мекемесінде дарынды, талантты, шығармашылықпен жұмыс істейтін жас мамандарды анықтау және қолдау, олардың тәжірибесі мен шеберлігін жинақтау және тарату, педагог мамандығының беделін арттыру мақсатында «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», «Мектепкі дейінгі тәрбие және оқыту»,  мамандықтары студенттері арасында «Worldskills – 2021″кәсіби шеберлік байқауы өтті.

Байқауға: Мязина Виктория Михайловна,» Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту «тобы 3дв-22, Базарбай Мадина Муратбековна,»Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», 3 МДТ – 24тобы, Есжан Назерке Тоқтаровна,» Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», 4мдт-18 топ, Унимбаева Жасмин Кайратовна қатысты., «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», топ 2мдт-26.

Байқау 4 турдан тұрды: 1 кезең) шығармашылық өзін-өзі таныстыру, 2 кезең) «мектепке дейінгі жастағы балаларды оқыту және тәрбиелеу» мектепке дейінгі білім беру мекемесінде кіріктірілген сабақ, 3 кезең) «Мектепке дейінгі балаларды оқытудың белсенді әдістері» шеберлік сыныбы, 4тур) «қозғалмалы ойын» ағылшын тілінде.

Байқау қорытындысы бойынша 1 орынды Базарбай Мадина, 2 орынды Мязина Виктория, 3 орынды Есжан Назерке мен Унимбаева Ж

асмин бөлісті.