ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ Базарбай Мадина Мұратбекқызы.

Базарбай Мадина Мұратбекқызы

«БІЛІМ-ӨРКЕНИЕТІ»ҰЛТТЫҚ –ИННОВАЦИЯЛЫҚ  ҒЫЛЫМИ-ЗЕРТТЕУ ОРТАЛЫҒЫ өткізген Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына орай білім беру ұйымдарының педагогтары  мен оқушылары арасында өткен «Абай мұрасы-Қазақтың қасиетті қазынасы» атты халықаралық байқауының жеңімпазы Базарбай Мадина Мұратбекқызы 1-ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМ  және Дарындылығы мен  Абай мұрасына деген құрметі үшін « Абай Құнанбайұлы» төсбелгісімен марапатталды.

«Жыр жазамын Абайдың үлгісімен» атты өлеңі  Абай  Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына орай  « АБАЙ МҰРАСЫ –ҚАЗАҚТЫҢ ҚАСИЕТТІ ҚАЗЫНАСЫ» атты халықаралық байқауының материалдар жинағына   кірді.Абай Құнанбайұлының 175-жылдық   мерейтойына орай  өткізілген халықаралық қашықтык байқауына қатысып жүлделі орынға ие болған Қостанай гуманитарлық колледжінің «Мектепке дейіңгі тәрбие және оқыту  мамандығының» 2МДТ-24 тобының студентін  жеткен жетістігімен  құттықтаймыз. Жетекшісі  Досмағанбетов Сайлау Женисович.