Ынтымақтастық туралы меморандумды жүзеге асыру аясында бүгін, 10 маусымда Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінде колледж студенттеріне арналған «Ашық есік күні» іс-шарасы өтті.

Аталған іс-шараның мақсаты – бөлімнің қызметін және мемлекеттік қызметші мәртебесін түсіндіру, жұмысқа орналастыру мақсатында конкурс ұйымдастыру және өткізу, дарынды жастарды тарту.

Іс-шараны Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті басшысының орынбасары әдеп жөніндегі уәкіл Жүрсіналин Арман Молдағазыұлы ашып, департаменттің қызметімен және мемлекеттік қызметші мәртебесімен қысқаша таныстырып өтті. Сондай-ақ құрылымдық бөлімшелердің басшылары Евгений Александрович Найденов пен Шынар Жұмабайқызы Мұқанова сөз сөйлеп, әр бөлімнің қызметі туралы толығырақ тоқталды.  Бұл іс-шараның қонақтары Қостанай қаласының жұмыспен қамту және жұмыспен қамту орталығының қызметкерлері болды, олар студенттерді одан әрі жұмысқа орналастыру үшін қазіргі жастар бағдарламалары туралы айтты. Студенттер үшін мұражайда және департамент аумағында экскурсиялар өткізілді. Бұл іс-шара студенттердің үлкен қызығушылығын тудырды, олар көптеген ақпарат алды және одан әрі жұмысқа орналасу үшін жақсы позитив алды.