31 Мамырда Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Нәзипа Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжі» КМҚК-мен бірлесіп «Серіктестікалаңы» жобасын іске асыру бойынша іс-шара өтті.

«Отбасы-отбасындағы қолайлы қатынастарды қалыптастыру және дамыту факторы» атта пікірталас алаңы .Іс-шараға әлеуметтік серіктестер, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Назипа Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжі» КМҚК, колледж оқытушылары мен білім алушылары қатысты.
Пікірталас алаңының мақсаты қазіргі отбасының қоғамдағы рөлі туралы пікір қалыптастыру, жас ұрпақтың отбасылық өмірге, құндылықтарға, қатынастарға қатысты белгілі бір ұстанымын қалыптастыру болды.
Іс-шараның соныңда үлкен тәжірибесі бар мамандар өздерінің болашақ әріптестеріне өз тілектерін білдірді.